2014 Kayra Pardesü Modelleri

2014 Kayra Pardesü Modelleri
26 Aralık 2013 Perşembe - 0 kez okunmuş

Facebook 0 Twitter 0

Tesettürde tüm zamanların en revaçta dış giyim modelidir. Pardesüden bahsediyoruz. Dini hayatın örtünme ruhuyla en içe sinen şekilde örtüşen giyim tarzlarından biridir pardesüler. Bu sebeple hala en fazla tercih edilen bayan tesettür giysisidir.

Zaman içinde uzun, kısa, renkli, siyah, beyaz, sade, modelli, modern, dar, geniş, pileli, düz, ceket yaka, hakim yaka, düğmeli, fermuarlı, kot, kadife, kaşe, kapşonlu, spor vb. daha birçok tarzda pardesü modeliyle ne kadar çeşitlenerek zenginleşen bir kıyafet çeşidi olduğuna şahit oluyoruz. Modern tesettür giyim modası pardesünün bu vazgeçilemez yönüne hitap ederek ihtiyaçlara cevam vermek üzere daha fazla modelde ve renkte tasarımlar ortaya koymaya devam ediyor ve edecektir. 2014 Modelleriyle bu tarz için yeni seçenekler sunmuş. Beraber göz atalım.123

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

DMCA.com Protection Status

Tesettür

"Yeni Kap Modelleri" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Yeni Kap Modelleri" sayfasına ait değildir. Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır. Bu site sadece tesettür modası üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir tesettür moda sayfasıdır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül