2014 Tesettür Tunik Modelleri

2014 Tesettür Tunik Modelleri
30 Aralık 2013 Pazartesi - 0 kez okunmuş

Facebook 0 Twitter 0

Tesettürlü hanımlar için tunik ne ifade ediyor? Tunik nedir? Tunik ne için kullanılır, nerede kullanılır? … Soruları daha fazla çoğaltmadan, tüm sorulara tek kelimeyle cevap verilmesi gerekseydi diyebiliriz ki herşey. Evet hanımlar için tunik giyim için herşeydir. Dışarıda giyilir, içeride giyilir, gece gündüz her zaman giyilir, rahattır, kullanışlıdır, şık ve zariftir, günlüğe giyilir, gezmeye tozmaya giyilir, düğüne derneğe giyilir diyorum.

Renkler pastel, ana renklerle beraber çiçek desenleri, ekose şeklinde devam ediyor. Tabi renk konusu daha çok hanımların hangi ortamlarda giyeceği ile alakalı olarak değişkenlik gösterecektir. Yeni sezon için seçtiğimiz 2014 Modelleri:123

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

DMCA.com Protection Status

Tesettür

"Yeni Kap Modelleri" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Yeni Kap Modelleri" sayfasına ait değildir. Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır. Bu site sadece tesettür modası üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir tesettür moda sayfasıdır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül