Google+ Sayfamız

Facebook Sayfamız

Pınar Şems Kap Modelleri 2014

Pınar Şems Kap Modelleri 2014

Hanımların gözdesi Pınar Şems Kap Modellerinde de iddialı. Yeni sezona özellikle kumaş türü çeşitliliğiyle diğer markaları kıskandıracak, oldukça etkileyici tasarımlarla giriyor. Ana temanın yanında detaylarda da oldukça başarılı. Bu katalogda uzun manşetli keçe kap ve kazayağı desenli kap ile sizlerleyiz. Pınar Şems Kap Modelleri 2014 Koleksiyonunda seçimlerimiz…  

13 Ocak 2014 Pazartesi - 0 kez izlenmiş
Facebook 0 Twitter 0

Hanımların gözdesi Pınar Şems Kap Modellerinde de iddialı. Yeni sezona özellikle kumaş türü çeşitliliğiyle diğer markaları kıskandıracak, oldukça etkileyici tasarımlarla giriyor. Ana temanın yanında detaylarda da oldukça başarılı. Bu katalogda uzun manşetli keçe kap ve kazayağı desenli kap ile sizlerleyiz.

Pınar Şems Kap Modelleri 2014 Koleksiyonunda seçimlerimiz…  

Bir Cevap Yazın

Sayfalar

DMCA.com Protection Status

Tesettür Giyim

"Yeni Kap Modelleri" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Yeni Kap Modelleri" sayfasına ait değildir. Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır. Bu site sadece tesettür giyim modası üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir tesettür moda sayfasıdır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül