Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

  Puane Tunik Modelleri 2014

  Puane Tunik Modelleri 2014

  Kapalı giyim sektöründe apayrı bir yeri olan Puane, kişiye özel giyim havasında bir tasarım anlayışıyla hanımlara hizmet veriyor. Şifon tül detaylı, zırh görünümlü, yakası çıkçıtlı, yakası pul payetli, yaka detaylı, ekose desenli, dantel kaplamalı, şifon süslemeli… Çok zengin model çeşitliliği sayesinde her hanımın kendi tarzına uygun bir tunik modeli bulabileceği harika bir koleksiyon. Yine renkler […]

  15 Ocak 2014 Çarşamba - 0 kez okunmuş
  Facebook 0 Twitter 0

  Kapalı giyim sektöründe apayrı bir yeri olan Puane, kişiye özel giyim havasında bir tasarım anlayışıyla hanımlara hizmet veriyor. Şifon tül detaylı, zırh görünümlü, yakası çıkçıtlı, yakası pul payetli, yaka detaylı, ekose desenli, dantel kaplamalı, şifon süslemeli… Çok zengin model çeşitliliği sayesinde her hanımın kendi tarzına uygun bir tunik modeli bulabileceği harika bir koleksiyon.

  Yine renkler konusunda da gayet başarılı seçimler söz konusu. Tüm ana renkler en canlı tonlarıyla tuniklere yansımış gökkuşağı gibi göz alıyor.

  Puane Tunik Modelleri 2014 kataloğundan sizler için seçtiklerimiz…

  Bir Cevap Yazın

  Sayfalar

  Tesettür Giyim

  "Yeni Kap Modelleri" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Yeni Kap Modelleri" sayfasına ait değildir. Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır. Bu site sadece tesettür giyim modası üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir tesettür moda sayfasıdır.
  iPortal Kodlayan: Özer Gül