Zernişan 2014 İlkbahar Yaz Tunik Modelleri

Zernişan 2014 İlkbahar Yaz Tunik Modelleri
11 Mart 2014 Salı - 0 kez okunmuş

Facebook 0 Twitter 0

Yeni bir sezona daha girmek üzereyiz. Her ne kadar her mevsimin kendine ait bir güzelliği var desek de ilkbahar ve yaz mevsiminin yeri başkadır… Sizce de değil mi hanımlar. Kışın öyle istediğimiz gibi giyinemediğimiz bir gerçek. En azından sınırlı bir giyinme seçeneğimiz var. Varsa yoksa kap, pardesü, kaban…

Yazın gözdesi tunik

Yeni sezonla beraber eski sezona veda diyoruz ve yazın gözdesi tuniklerle açılış yapıyoruz. Zernişan bizden önce açılışı yapmış görünüyor. Birbirinden güzel, birbirinden özel tunik modelleri Zernişan Giyim‘in yeni koleksiyonunda. Mercan, bej, mint, saks, lacivert ve saks renklerinin çokça kullanıldığı modellerde, leopar deseni gözümüze çarpıyor. Leoparın her dönemde kendine yer bulduğunu düşünüyorum. Ayrıca bisiklet yaka ve sivri yaka Zernişan Tuniklerde revaçta.

Tunik Modelleri yeni sezonda sizlerle…

 123

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

DMCA.com Protection Status

Tesettür

"Yeni Kap Modelleri" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Yeni Kap Modelleri" sayfasına ait değildir. Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır. Bu site sadece tesettür modası üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir tesettür moda sayfasıdır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül