Zühre 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Zühre 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu
13 Mart 2014 Perşembe - 0 kez okunmuş

Facebook 0 Twitter 0

İlkbahar yaz giyim sezonu açıldı. Markalar bir bir koleksiyonlarını sunumlarla tanıtıma başladı. Bahar çiçekleri misali rengarenk modeller görücüye çıktı. Uzun süredir merak edilen sezon tasarımları hanımların beğenisine sunulmaya halen devam ediyor.

Kalitesini ispatlıyor

Beklenilenin üzerinde bir performans görüyorum modellerde ki bu benim görüşüm. Tasarımlardaki görsellik ve kalite hazır giyim sektörünün artık belli bir gelişimi tamamladığı izlenimi veriyor. Bu sektörün önemli markalarından Zühre Pardesü de bu yüksek performansın bir örneği. En yeni kataloğunda adeta bunu ispatlıyor. Dikiş kalitesi, kumaş kalitesi, moda renk seçimi ve yeni tasarım takibi ile bu performansa siz de şahit olacaksınız.

Zühre 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu modelleri…123

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

DMCA.com Protection Status

Tesettür

"Yeni Kap Modelleri" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Yeni Kap Modelleri" sayfasına ait değildir. Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır. Bu site sadece tesettür modası üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir tesettür moda sayfasıdır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül